Wyniki

Najlepsi! Przedstawiamy wyniki Rankingu 2018!

Miejsce w swojej kategorii:ImięNazwiskoUkończony rok studiów (akademicki 2017/2018)WydziałKierunekNajlepszy z Najlepszych
1.KlaudiaGwóźdź1EZiTZarządzanie
2.AdriannaCichoń1EZiTZarządzanie
3.MałgorzataGrala1EZiTEkonomia
1.AleksandraBartczak3EZiTZarządzanie
1.JoannaŁyszkiewicz4EZiTZarządzanie
2.NataliaMickiewicz4EZiTEkonomia
1.EwelinaSobczak5EZiTZarządzanie
2.JustynaBodnar5EZiTZarządzanie
1.GabrielaJeziorska1NEZarządzanie
2.AnetaGrzesiak1NEEkonomia
3.IgaAdamowicz1NEEkonomia
1.WiktoriaGębska2NEZarządzanie
2.AdamPilichowicz2NEFinanse i Rachunkowość
2.MagdalenaPogoda2NEMSG
3.WeronikaKaczmarska2NEInternational Business
3.AgnieszkaWysocka2NEMiędzynarodowe Stosunki Gospodarcze
1.NataliaBalwicka3NEEkonomia
1.PaulinaChodorska3NEZarządzanie
2.Jan Matuszewski3NEEkonomia
2.AleksandraRomańczyk3NEZarządzanie
3.MartaMironiska3NEZarządzanie
1.KarolinaSikora4NEMaster in International Business
2.DominikaTomczak4NEMiędzynarodowe Stosunki Gospodarcze
3.EwaGinalska4NEMiędzynarodowe Stosunki Gospodarcze
1.ZuzannaStrzelec5NEEkonomia
2.KarolinaMuszyńska5NEZarządzanie
3.ArtemOleshchuk5NEMiędzynarodowe stosunki gospodarcze
1.BernadetaNowak1ZIiFLogistyka
2.WiktoriaBazak1ZIiFInformatyka w Biznesie
3.MartaWarsewicz1ZIiFLogistyka
1.FilipKrzykowski2ZIiFLogistyka
2.DariaTorz2ZIiFFinanse i Rachunkowość
3.AgnieszkaHuczyńska2ZIiFFinanse i Rachunkowość
1.AngelikaHalczuk3ZIiFAnalityka gospodarczaNajlepszy z Najlepszych
2.JakubRdzak3ZIiFInformatyka w Biznesie
3.PatrycjaGierczyk3ZIiFAnalityka gospodarcza
1.AleksandraSzymura4ZIiFAnalityka Gospodarcza
2.JoannaGłowacka4ZIiFFinanse i rachunkowość
3.NataliaKościowska4ZIiFMaster Studies in Finance
1.JuliaFerster5ZIiFMaster Studies in Finance
2.KamilMadej5ZIiFfinanse i rachunkowość
3.KarolinaBratuń5ZIiFZarządzanie
1.KingaBigda1IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
2.KatarzynaAntkowiak1IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
3.PatrycjaSzulc1IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
1.ElizaDzikowska2IEZarządzanie i inżynieria produkcji
2.DariaKokot2IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.AnnaTkocz2IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
1.AnnaPater3IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
2.AngelikaPajor3IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
2.AgataPasternak3IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
3.PatrycjaŚwierad3IEZarządzanie i Inżynieria Produkcji
1.AgnieszkaSadowska4IEzarządzanie i inżynieria produkcji
2.WioletaMagda4IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.RenataWójcik4IEZarządzanie i inżynieria produkcji

Osoby znajdujące się na powyższej liście, które były nieobecne na gali finałowej, mogą odebrać nagrodę w siedzibie Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR.