Partnerzy


Partner Strategiczny

 

Our strategy builds on Credit Suisse’s core strengths: its position as a leading global wealth manager, its specialist investment banking capabilities and its strong presence in our home market of Switzerland. We take a balanced approach to capture the wealth management opportunities in emerging markets, the largest of which is in the Asia Pacific region, while also serving key developed markets with an emphasis on Switzerland.

Founded in 1856, we today have a global reach with operations in over 50 countries and 48,000 employees from over 150 different nations.

 


Partnerzy Nagrodowi

 

Kaufland to międzynarodowa firma handlowa, która stawia przede wszystkim na efektywność, dynamikę i fair play. Jest uznawana za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 15 tys. pracowników. Szczególnie dbają o świetne warunki pracy oraz przyjazną atmosferę, dzięki czemu zdobywają liczne nagrody, jak np. Top Employer 2019!

 

Muzeum Narodowe we Wrocławiu to jedno z największych i najważniejszych muzeów sztuki w Polsce. Jego zbiory obejmują przede wszystkim malarstwo i rzeźbę, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki całego Śląska. Jest ono kilkukrotnym zwycięzcą w konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku, co potwierdza renomę instytucji w ogólnopolskim środowisku kulturalnym.

 

SkyBowling to jedna z największych kręgielni w Polsce, która zapewnia swoim klientom bezkonkurencyjną jakość. Posiada najnowocześniejsze tory, zaawansowane technologicznie systemy naliczania punktów i wiele innych nowoczesnych udogodnień dla graczy. Bogata oferta sprawia, że każdy chętnie do nich wraca!

 

Naszą misją pozostaje dostarczanie Użytkownikom wygodnych i efektywnych rozwiązań wspomagających uczenie się, opartych na unikalnej metodzie optymalizacji powtórek SuperMemo. SuperMemo World dotrzymuje kroku coraz szybciej rozwijającym się technologiom mobilnym i udostępnia najpopularniejsze kursy językowe na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Dzięki temu Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą wykorzystywać do utrwalania wiedzy każdą, nawet pozornie niesprzyjającą nauce okoliczność!

 


Partnerzy Projektu

EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. EY angażuje się w działania na rzecz lepszego funkcjonowania globalnej rzeczywistości. Wiedza, doświadczenie i świadczone przez nich wysokiej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata.