Dowiedz się więcej

Czym jest Ranking?

Ranking – Najlepsi z Najlepszych to coroczna inicjatywa wyłaniająca najlepszych studentów na poszczególnych latach i wydziałach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Finałem projektu jest uroczysta Gala, podczas której dziekani wydziałów wręczają dyplomy zwycięzcom, natomiast Prezes Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR przekazuje nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

 

Czy mogę się zgłosić?

Udział może wziąć każdy student oraz absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, jak również Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, który w ubiegłym roku akademickim uzyskał średnią minimum 4,0.

 

Kiedy rozpoczyna się Ranking?

Zgłoszenia przyjmujemy od 12 do 28 listopada 2019 roku.

 

Kiedy otrzymam wyniki?

Lista laureatów zostanie opublikowana na gali finałowej, która odbędzie się 12 grudnia.

 

Dlaczego warto się zgłosić?

Nagrodzenie studentów jest tylko jednym z naszych celów. Podczas gali staramy się zorganizować spotkanie, w trakcie którego macie możliwość nawiązać kontakt z władzami uczelni oraz czołowymi pracodawcami.

 

Jak wyłaniani są laureaci wśród absolwentów?

Listę najlepszych absolwentów tworzymy na podstawie wyników z ostatniego roku studiów, wliczając ocenę z pracy licencjackiej/magisterskiej i jej obrony w przypadku studentów czwartego roku oraz absolwentów.

 

Jak wyłaniani są laureaci?

Listę najlepszych studentów tworzymy na podstawie oceny poszczególnych kryteriów. Szczegółowy opis punktacji zawarty jest w regulaminie, który można znaleźć tutaj.